Apie mus

UAB „Atikva“ užsirekomendavo mėsos, paukštienos, pieno produktų rinkoje kaip patikimas pirkėjų ir tiekėjų partneris. Turime daug klientų ir sandėlių Europoje, Ukrainoje, Azijoje bei Baltijos šalyse. Mūsų paslaugomis naudojasi žymiausios Europos ir Azijos įmonės. 

 

Siūlome visą paslaugų spektrą – nuo užsakymo pateikimo momento iki pristatymo į paskirties vietą. Mūsų įmonė bendradarbiauja su pasaulio žinomiausiais maisto ir medienos produktų tiekėjais, todėl gali pasiūlyti geriausią kokybę ir kainas.

 

Mes siūlome platų mėsos, paukštienos, pieno produktų ir medienios asortimentą pagal. Įmonės kvalifikuoti specialistai užtikrins optimalų kainos ir kokybės santikį atitinkantį Jūsų poreikius. UAB „Atikva“ bendruomenės veikla yra didemeninė prekyba maisto ir medienos gaminių. Turimi maisto ir medienos sandėliai nuolat yra papilodmi todėl užtikriname didelį pasirinkimą ir greitą pristatytmą. Mūsų misija orentuota į klientą, visada siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas, paprastą ir patogę kasdienę darbo eigą susijusią su maisto ir medienos pirkimu bei pristatymu.

 

 

Į viršų